UWAGA RODZICE

Poniżej w formie załącznika do pobrania zamieszczony został

Ząłącznik Nr 4 - "Aktualizacja danych" dotycząca korzystania ze świadczeń przedszkola

do Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola

lub Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2019-2020

Jezeli chcą Państwo dokonać zmian obowiązujących  od 1 października 2019 r.

dotyczących pobytu dziecka w przedszkolu i ilości zjedzonych posiłków,

prosimy o wypełnienie druku i dostarczenie do sekretariatu przedszkola do dnia 30.09.2019 r.

HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

ORAZ POSTĘPOWANIU UZUPEŁNIAJĄCYM

DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

ROK SZKOLNY 2019-2020:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),  Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Konopnickiej  w Żninie zaktualizowało informacje kierowane do Użytkowników, których dane osobowe są przetwarzane.

Zaktualizowane informacje zamieszczone zostały w Polityce Prywatności Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie w poniżej zamieszczonym załączniku.